Toužíte po návštěvě Karibiku? Tento sen si můžete splnit díky akčním letenkám do Portorika! Tento karibský tropický ostrov si zamilujete pro jeho krásné pláže s bílým pískem, azurové moře, přírodu  a zajímavé historické památky. Letenky můžete zakoupit za akční cenu s odletem z velmi dobře dostupného Frankfurtu nebo Vídně. Zpáteční letenky z Frankfurtu pořídíte v termínech od března do května 2022 za cenu od 7 190 Kč. Pokud preferujete odlet z Vídně, za letenky si budete muset přibližně tisícovku připlatit. Pokud byste oblast Karibiku rádi navštívili, ale cestování na vlastní pěst není nic pro vás, zájezdy od cestovních kanceláří najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Před odletem určitě pozorně sledujte aktuální informace na stránkách Ministerstva zahraničních věcí, kde se dozvíte vše potřebné. Pro cestování do Portorika platí stejné podmínky, jako pro cestování do USA. Podmínky se často mění a nelze předvídat, jaká bude situace v době vaší cesty.  Aktuálně pro cesty USA platí tyto podmínky: Před odletem do USA musí všichni cestující mít spolu s potvrzením o očkování i negativní test, který nebude starší než jeden den. 

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti, přečtěte si tento podrobný návod: Jak na individuální turistiku >>. 

Pro cesty za hranice EU je cestovní pojištění doslova nutností, nepodceňte ho. Přehledné online srovnání dostupných možností proto naleznete zde >>.

Před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat všechny očekávané náklady. Myslete na výše zmíněné cestovní pojištění, transfery na místě, ubytování i stravování.

Ubytování rezervujte přes Booking. Další možností je pak ubytování v soukromí, rezervované skrze stránky Airbnb.

Letenky Frankfurt–San Juan–Frankfurt  za 7 190 Kč můžete zarezervovat v přehledném kalendáři termínů zde >> nebo zde >>. Pokud je pro vás lepší cestovat z Vídně, letenky můžete pořídit například v termínu 31.3. – 7.4. 2022 za 8 099 Kč na tomto odkazu >>

 

Portoriko z Frankfurtu či Vídně až do června od 7190 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *