Je Portugalsko jednou z vašich vysněných destinací? Díky našemu dalšímu dnešnímu tipu si tento sen můžete splnit. V nabídce letecké společnosti se objevily akční letenky z Prahy do portugalských měst Porto a Faro. Letenky můžete zakoupit na stránkách ověřeného českého prodejce za akční cenu 2 790 Kč. Termíny jsou dostupné během měsíců listopad 2021 – březen 2022. Před cestou si nezapomeňte přečíst našeho online průvodce Portugalskem, ve kterém najdete spoustu informací i tipů na výlety. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, zájezdy do Portugalska najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně platí tyto podmínky, ale termíny jsou dostupné až od listopadu 2021. Všichni cestující do Portugalska  musí vyplnit příjezdový formulář. Cestující musí před cestou absolvovat PCR test nebo antigenní test a prokázat se negativním výsledkem (PCR-ne starší než 72 hodin, antigenní- ne starší než 24 hodin). Test lze nahradit certifikátem o očkování nebo prodělání nemoci. Více informací najdete na stránkách ministerstva. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud plánujete po Portugalsku cestovat, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování  můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Letenky Praha – Porto – Praha  nebo Praha – Faro – Praha  v termínech od listopadu 2021 do března 2022 rezervujte na stránkách ověřeného českého prodejce. Letenky do Porta najdete pod tímto odkazem, letenky do Fara pak najdete zde. 

Porto či Faro z Prahy za 2790 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!