2 502 dotazů v Poradně

Položit dotaz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 • 7.8.2018 (8:26)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, můžete mi doporučit soukromé parkoviště nedaleko letiště Berlín-Tegel?
  Moc děkuji.
  S pozdravem,
  Dráb Lukáš

  Reagovat
  • 10.8.2018 (20:08)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, bohužel neporadím, jezdíme to autobusem.

   Reagovat
 • 9.8.2018 (5:31)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,
  jsem úplný začátečník – chceme letět se ženou na Tenerife bez cestovky. Z Katowic Ryanairem. Chtěli bychom jen s velkým příručním zavazadlem.
  Budeme mít ty nejzákladnější letenky – jak je to s tím zavazadlem? Můžeme si ho s sebou vzít do letadla? Někde jsem slyšel že tohle právo mají jen cestující s přednostním nástupem do letadla….Nebo je třeba ho odbavit? Nikdy jsem neletěl a mám z těch letiští obavy.

  Reagovat
  • 11.8.2018 (16:31)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, v tomhle má zmatek hodně lidí, ono to pěkně zkomplikovali. Normálně projděte bezpečnostní kontrolou a jděte ke gatu, až tam zavazado odevzdáte. Odbavit ho nemusíte (online checkin ale udělat musíte).

   Reagovat
 • 10.8.2018 (19:20)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,
  myslíte, že je na Bali momentálně bezpečno ? Chtěli jsem zrušit nebo přebookovat let a bo nám řečeno, že nám let zruší, ale bez náhrady peněz. A tím nás vlastně nutí letět i za těchto podmínek… Zemětřesení, sopka. Myslite, že se to do počátku října uklidní a letět máme ?
  Děkuji za odpověď.

  Reagovat
  • 11.8.2018 (16:37)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, nevím jestli se to uklidní, to neví nikdo :). Ale stejně tak se může stát, že vše bude v nejlepším pořádku a jakmile přiletíte, tak bude zemětřesení :).

   Vůbec bych si s tím nedělal hlavu, pokud místa kde jsou sopky a častá tektonická aktivita chcete navštívit, tak to zkrátka musíte risknout. Ono je to bezpečnější než to vypadá, reálně vás to jen trochu oezí v místech co se dají navštívit a možná si nechtěně prodloužíte dovolenou. Neptěší to, ale také to není žádná tragédie. Jedte a zbytečně se nestresujte :). To na Bali snad ani nejde.

   Reagovat
 • 12.8.2018 (14:30)
  Trvalý odkaz

  Jak se nejlépe dostat z letoviska Agadir do Marrakéše? Díky moc za rady.

  Reagovat
  • 16.8.2018 (15:27)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, asi taxíkem. Dá se i autobusem 22, ale není t příliš spolehlivé.

   Reagovat
 • 12.8.2018 (15:11)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, ahoj :-).
  V lednu bych ráda letěla na Srí Lanku. Přes Amrites jsem našla letenky za 15 tisic (akční tarif do poloviny září). Je možné, že se vyskytnou levnější letenky s 1 přestupem a délkou letu cca do 16 hodin? Případně jak dlouho před odjezdem je nejlepší letenky koupit,resp. čekat na nějakou akční nabídku ?
  Moc děkuji za odpověď.
  Míša

  Reagovat
  • 16.8.2018 (15:27)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, já bych ještě počkal, času je dost a 15k není nijak extra dobrá cena.

   Reagovat
 • 14.8.2018 (10:23)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, máte nějaké zkušenosti se Sardínií? Chtěli bychom letět bez cestovky, tak zda-li nemáte nějaké tipy na ubytování (konkrétní, nebo jen v jaké části ostrova). Jestli je lepší ubytovat se dál od moře levněji a půjčit si auto, nebo raději u moře. Která místa navštívit atd.

  Děkuji za Vaši odpověď, s pozdravem
  Jakub Jelínek

  Reagovat
  • 16.8.2018 (16:23)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, máme tam kamarády, tak jsme byli u nich. Jinak mít auto (což je na Sardínii v pdostatě nutností), tak bych se asi ubytoval dál od moře u ušetřil. Také jsme k němu jezdili a nebyl to problém. Co vidět atd. můžete najít v našem ebooku o Sardínii https://eshop.levnocestovani.cz/ebook-sardinie/

   Reagovat
 • 16.8.2018 (15:47)
  Trvalý odkaz

  V jakém městě se ubytovat na Maltě. A máte někdo nějaké typ na dům nebo velký apartmán pro 6 lidí? Termín je přelom září a říen , mám počkat s rezervací na začátek září ?

  Reagovat
 • 19.8.2018 (19:26)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,
  mám malý dotázek – je možné si vypůjčit skútr v Maroku konkrétně Rabat nebo Salé? Na netu nemohu nikde najít. Nechce se nám půjčoat auto. Děkuji Lenka!

  Reagovat
Získejte cestovatelské tipy jako první!