Plánujete si na podzim vyrazit do zahraničí na vlastní pěst? Potom by vám neměl uniknout výprodej nízkonákladového leteckého dopravce Ryanair, který platí už pouze pár hodin! Za akční cenu tak zakoupíte letenky do mnoha oblíbených destinací. Vyrazit můžete do Bordeaux, Malagy, Neapole, Pisy, Marseille a mnoha dalších. Odlet je volitelný například z Prahy, či dobře dostupné Vídně. Akce se vztahuje na vybrané lety, uskutečněné v termínu 1.9. – 20.10.2022.

INFO KE KORONAVIRU: Většina destinací již nepodléhá žádným protipandemickým omezením, nicméně podzim se blíží a po loňských zkušenostech je lepší mít se na pozoru. Veškeré dění okolo Covid-19 doporučujeme sledovat na webu MZV.

<

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, dopravu na letiště, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro svobodný pohyb po zvolené destinaci vřele doporučujeme zapůjčit si automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Pokud preferujete bydlení v soukromí, můžete si prohlédnout nabídky na portále Airbnb.

Letenky za akční ceny s odletem v období 1.9. – 20.10.2022 můžete vyhledat a rovnou zakoupit na stránkách nízkonákladové společnosti Ryanair >>

Podzimní výprodej u Ryanair – akční letenky již od 549 Kč!

1 komentář u „Podzimní výprodej u Ryanair – akční letenky již od 549 Kč!

  • 30.8.2022 (23:43)
    Trvalý odkaz

    Dobrý den. Chci letět s 6 letým dítětem, ale nerozumím tomu, proč je počítáno za cenu jako dospělý, když mají uvedeno, že do 12 let dítě zdarma? Předem velmi děkuji za objasnění:-)

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!