Především fanoušky seriálu Hra o trůny potěší dnešní další levnocestovatelský tip do Belfastu. Právě zde naleznete Titanic Belfast Museum, kde mimo jiné můžete usednout i na železný trůn :). A díky specializovaným tour můžete navštívit i lokality, kde se natáčel. Byla by ale velká škoda skončit jen u toho, vždyt tuto lokalitu si filmaři nevybrali náhodou a své si najdou i milovníci historie, přírody, nebo fotografové.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet a přílet bude z Wroclavi, cž ocení zejména čtenáři z Ostravy a okolí. Průvodce Wroclaví a jak se do ní nejlépe dostat, naleznete zde >>

 

Před cestou si nezapomente spočítat všechny náklady, především za vstupy, dopravu z/na letiště a ubytování. To bych rezervoval s předstihem, ted se dá ještě rezervovat dobré a na Irsko levné ubytování, ale to bude postupně mizet. Všechny hotely na toto datum, naleznete zde. Levnější alternativou může být (ale určitě si to srovnejte) využití naší slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. A to zvlášt tehdy, pokud vás poletí více.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

 

Letenky Wroclaw – Belfast – Wroclaw za cca 762Kč (112 zlotých) zakupte přímo na stránce Ryanair.com, na datum 24. – 27. března

 

1

 

Za nejnižší cenu máte pouze příruční zavazadlo, které ale bude stačit bohatě. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíců, naleznete zde.

 

 

Po stopách Hry o trůny, aneb Severní Irsko na prodloužený víkend za 762Kč

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!