Náš další dnešní tip potěší zejména ty cestovatele, kteří rádi cestují na vlastní pěst. Díky akčním letenkám společnosti Ryanair se můžete vydat do italské Pisy, která leží v samém srdci Toskánska.  Vydejte se k ikonické Šikmé věži, navštivte náměstí Piazza dei Miracoli nebo se jen zatoulejte v místních uličkách. Zpáteční letenky z Prahy pořídíte za skvělou cenu 399 Kč například v termínu 20.11. – 23.11.2021. Před cestou nahlédněte do našeho online průvodce Itálií, ve kterém se dozvíte spoustu zajímavých informací. Pokud byste Itálii rádi navštívili, ale cestování na vlastní pěst není nic pro vás, zájezdy s CK najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář .  Cestující se musí prokázat potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. 

<

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro lepší mobilitu doporučujeme zapůjčit si automobil. 

Ubytování v Pise, nebo blízkém okolí, můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud máte radši ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky Praha – Pisa – Praha, například v termínu 20.11. – 23.11..2021, můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce.  Cena bude sice o něco vyšší, ale získáte zákaznický servis v češtině. 

 

Pisa z Prahy na prodloužený víkend za 399 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!