Rádi byste se vydali někam na prodloužený víkend? Díky akčním letenkám společnosti Ryanair se můžete vydat do italské Pisy. Zpáteční letenky s odletem z Prahy pořídíte za skvělých 518 Kč. Vydejte se například v termínu 05.02. – 08.02.2022 prozkoumat krásy Toskánska a spatřit ikonickou Šikmou věž na vlastní oči. V nabídce najdete i další únorové termíny. Rady a tipy na výlety najdete v našem online průvodci Itálií. Pokud byste Itálii rádi navštívili, ale cestování na vlastní pěst není nic pro vás, zájezdy s CK najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Nově se musí očkovaní cestující a cestující, kteří prodělali koronavirus prokázat negativním antigenním nebo PCR testem. Neočkovaní cestující musí doložit negativní test a absolvovat 5denní karanténu, která bude zakončena dalším negativním testem. Před vstupem je rovněž nutné vyplnit příjezdový formulář. Podrobné podmínky se dozvíte na stránkách ministerstva.

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro lepší mobilitu doporučujeme zapůjčit si automobil. 

Ubytování v Pise, nebo blízkém okolí, můžete zarezervovat přes stránky Booking, pokud máte radši ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky Praha – Pisa – Praha, například v termínu 05.02. – 08.02.2022, můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce.  Cena bude sice o něco vyšší, ale získáte zákaznický servis v češtině. 

Pisa z Prahy na prodloužené víkendy za 518 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!