K velmi zajímavému výletu do Itálie lákají levné letenky z Vídně do Pisy za 39,9€, tedy zhruba 1020Kč. Cena je konečná za letenky tam i zpět a je to tak skvělá příležitost na levnocestování. Samotná Pisa je tak na odpoledne, ale nedaleko je velmi zajímavá Florencie (vlakem necelou hodinu jízdu a asi 9€), nebo se dá zajet i do Říma. V tuto chvíli jsou dostupné i termíny o letních prázdninách a víkendech.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Vídně, kam se dostanete z Prahy nejlépe StudentAgency, nebo Eurolines. Průvodce Vídní nalezenete zde >>

 

Před zakoupením čehokoliv si nezapomeňte propočítat všechny náklady (zejména za jízdenky mezi městy, ubytování, případné vstupy) a ověřit dostupnost jak levných letenek, tak vhodného ubytování. Ubytování si můžete zarezervovat přes Booking. Cenově výhodnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

 

Letenky zarezervujte přímo na Ryanair.com. Já pro názornost zvolil víkend hned začátek prázdnin 29. červen – 1. červenec, ale termínů je celá řada.

 

 

Levné letenky do Pisy
Levné letenky do Pisy
Pisa z Vídně i o víkendech a letních prázdninách za 1020Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!