Využijte levných letenek a vydejte se o letních prázdninách k moři na vlastní pěst! Pescara leží u Jaderského moře v regionu Abruzzo a rozhodně stojí za návštěvu. Zamilují si ho vyznavači úžasné přírody, turistických výletů, širokých písčitých pláží i dobrého vína. Letenky v termínu 28.7. – 6.8.2021 pořídíte za úžasných 618 Kč. Pokud hledáte inspiraci na výlety, nakoukněte do našeho online průvodce po Itálii. Tento tip je na individuální turistiku, všechny zájezdy do Itálie s cestovní kanceláří naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář . Po příjezdu do Itálie je nutné se nahlásit na místní zdravotnické zařízení ASL (lze i emailem). Cestující se musí prokázat potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. 

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování po ostrově doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud dáváte přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Praha-Pescara–Praha  v termínu 28. 7. –  6.8.2021, zakoupíte na stránkách Ryanair. Druhou možností je letenky pořídit u ověřeného českého prodejce, cena sice bude o malinko vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině.
Pescara z Prahy za 618 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *