Díky našemu dalšímu tipu si můžete dopřát výlet do italského města Pescara! V nabídce letecké společnosti Ryanair se objevily akční letenky z Prahy, kterých můžete využít na prodloužený víkend v termínu 22.10. – 15.10. 2021 (pátek – pondělí).  Zpáteční letenky zakoupíte přímo u letecké společnosti za skvělou cenu 518 Kč. Před cestou se můžete inspirovat v našem online průvodci Itálií.  Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás a raději dáte přednost zájezdům s cestovní kanceláří, jejich přehled najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář.  Cestující se musí prokázat EU Certifikátem –  potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. 

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud dáváte přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Praha – Pescara–Praha v termínu 22. 10. –  25.10. 2021, zakoupíte na stránkách Ryanair. Druhou možností je letenky pořídit u ověřeného českého prodejce. 

Pescara z Prahy na prodloužený víkend za 518 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!