Rádi byste se letos vydali na dovolenou k moři na vlastní pěst? Díky letecké společnosti Ryanair se můžete vydat do italské Pescary o letních prázdninách. Pescara leží u Jaderského moře v regionu Abruzzo a rozhodně stojí za návštěvu. Zpáteční letenky z Prahy nyní zakoupíte za 2 677 Kč. Před cestou nakoukněte do našeho online průvodce Itálií, kde najdete rady a tipy pro vaši cestu. Pokud se na cestovaní na vlastní pěst přeci jen necítíte, zájezdy od cestovních kanceláří najdete zde.  

INFO KE KORONAVIRU: Itálie je turistům otevřena bez omezení. Není potřeba dokládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příletový formulář.

<

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky Booking.

Letenky na trase Praha – Pescara – Praha v termínu 12.8. – 19.8. 2023 můžete rezervovat v systému leteckého dopravce Ryanair >>

 

 
Pescara přímým letem z Prahy o letních prázdninách za 2677 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *