I náš další článek věnujeme individuální turistice. Díky skvělé nabídce dopravce Ryanair se můžete začátkem července podívat do Řecka. Konkrétně vás budeme lákat na poloostrov Peloponés a to již v termínu 4.7. – 11.7.2022. Za zpáteční letenky s odletem z Vídně zaplatíte jen 840 Kč a díky státním svátkům si ani nevyčerpáte moc dovolené. Pokud dáváte přednost organizovaným cestám, zájezdy od cestovních kanceláří do Řecka najdete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Řecká vláda rozhodla na letní sezónu zvolnit protiepidemická opatření! Nově tak není potřeba dokládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Podrobné informace sledujte zde.

<

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Ačkoli jsou letenky doslova za hubičku a za dopravu tak ušetříte velký obnos, nezapomeňte si spočítat i další náklady, jako například letištní transfery, dopravu do Vídně, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Myslete také na to, že vyrážíte do Řecka v hlavní dovolenkové sezóně. Ceny za ubytování tak budou násobně vyšší a spousta dobře hodnocených hotelů a apartmánů již může mít obsazeno. Nabídku ubytování na Peloponéském poloostrově najdete na stránkách Booking.

Pokud chcete po Řecku cestovat, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Letenky na trase Vídeň – Kalamata – Vídeň v termínu 4.7. – 11. 7. 2022 zakoupíte skrze stránky letecké společnosti Ryanair >>

Peloponés z Vídně přes červencové svátky za 840 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!