Plánovali jste v následujících několika měsících vyrazit na dalekou cestu do Číny? Pak rozhodně neváhejte a využijte akčních letenek společnosti SWISS, u které nyní zpáteční letenku z Prahy do Pekingu či Šanghaje zakoupíte již za skvělých 8990 Kč! Termíny jsou k dispozici od prosince do července následujícího roku. Průvodce po Pekingu si můžete přečíst zde, více informací o Šanghaji naleznete zde. Veškeré zájezdy do Číny s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K ceně letenek nezapomeňte připočítat i zbylí náklady na cestu, jako například transfer z/na letiště, stravování, ubytování či pojištění, které si v každém případě vyřiďte. V případě jakéhokoli úrazu byste si vše museli platit z vlastní kapsy, a to opravdu draho. Přehledné online srovnání cestovního pojištění naleznete zde

 

Ubytování můžete vyřešit klasicky přes Booking nebo Agodu, která v Číně častokrát vychází mnohem výhodněji. Nejlepší je však nabídky obou serverů prvně porovnat a až poté se rozhodnout. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

 

Letenky Praha – Peking – Praha můžete zarezervovat v tomto kalendáři termínů >>

Letenky Praha – Šanghaj – Praha můžete zarezervovat v tomto kalendáři termínů >> 

 

Akční letenky do Pekingu
Peking či Šanghaj z Prahy za 8990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!