Toužíte vidět Eiffelovu věž, prohlédnout si slavná díla světových umělců v galerii Louvre, vystoupat na Vítězný oblouk a užít si pohled na Champs-Élysées, nebo si jen vychutnat šálek kávy a vyhlášenou francouzskou palačinku s citrónem? Pokud je vaším snem navštívit Paříž, můžete si ho splnit s naším dnešním tipem na levné letenky. Dopravce Ryanair uvolnil zpáteční lety z Prahy do Paříže za skvělých 918 Kč. Vyrazit můžete na prodloužený víkend v termínu 26.11. – 28.11.2021 a díky odletu v neděli večer budete mít spoustu času navštívit všechny turistické cíle.

INFO KE KORONAVIRU: Cestující z České republiky musí předložit negativní PCR test/antigenní test ne starší než 72h (pro osoby od 12 let) nebo potvrzení o provedeném očkování (2 týdny po druhé vakcíně Pfizer, Moderna, AstraZeneca či 4 týdny po vakcíně Johnson & Johnson nebo 2 týdny po první dávce vakcíny pokud osoba prodělala nemoc Covid-19). Všichni cestující musí zároveň vyplnit čestné prohlášení o bezinfekčnosti.

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete vyrazit i dále mimo Paříž, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování v Paříži můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Letenky na trase Praha – Paříž – Praha v termínu 26.11. – 28.11. 2021 můžete zakoupit na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině a podpoříte tento web.

Paříž z Prahy na víkend za 918 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!