Výhodných letenek letecké společnosti Ryanair můžete využít k výletu do Paříže z Prahy. K dispozici je více termínů, včetně zajímavé možnosti, kdy v neděli ráno do Paříže přiletíte a v pondělí ráno z ní budete odlétat. Na zevrubnou prohlídku je to málo, ale na romantický výlet, zakončený skvělou večeří to stačit bude :). Na cestu se vám může hodit náš “Průvodce Paříží“, jehož zakoupením podpoříte i vznik dalších průvodců. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Paříže přes cestovní kancelář naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před nákupem si nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně dopravy z/na letiště (zpáteční jízdenka stojí 29€), dopravu po Paříži a ubytování. S jídlem se dá při nákupu v supermarketech dostat na podobnou částku, jako v ČR (něco je dražší, něco levnější, ale vybrat se dá). Jídlo v restauracích je dražší, ale piknik s francouzkým vínem a sýry pod Eiffelovkou, nebo u baziliky Sacre Coeur, vám stejně přinese za pár Euro nesrovnatelně lepší zážitek ;).

 

Ubytování můžete řešit klasicky přes Booking. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

 

Letenky Praha – Paříž – Praha zarezervujte přímo na webu Ryanair.com. Já pro názornost zvolil datum 18. – 19. listopadu, ale trmínů je v listopadu více. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web.

 

Levné letenky z Prahy do Paříže
Levné letenky z Prahy do Paříže

 

 

 

 

Paříž z Prahy za 778Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!