Letecká společnost Vueling dala do oběhu letenky z Prahy do Paříže v květnu za 45€, tedy cca 1180Kč. Letenky velmi rychle mizí, ale stále se dají najít i letenky na prdloužený víkend. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Paříže přes cestovní kancelář naleznete zde.

 

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před nákupem si nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně dopravy po Paříži a ubytování. S jídlem se dá při nákupu v supermarketech dostat na podobnou částku, jako v ČR (něco je dražší, něco levnější, ale vybrat se dá). Jídlo v restauracích je dražší, ale piknik s francouzkým vínem a sýry pod Eiffelovkou, nebo u baziliky Sacre Coeur, vám stejně přinese za pár Euro nesrovnatelně lepší zážitek ;).

 

Co se ubytování týká, všechny hotely  naleznete zde. Doporučoval bych ale bud vybírat ty s lepším hodnocením, nebo využít naší 725Kč slevu a ubytovat se přes AirBnb. Ty nejlevnější hotely jsou často pro hodně nenáročné a ve čtvrtích, ze kterých nemusíte mít moc dobrý pocit :). Lepší je tedy vzít AirBnb někde v centru za podobnou cenu, nebo si vybrat lepší hotel. Případně můžete jet ve 4, tak se dá ušetřit jak na letenkách, tak na ubytování (slevu může využít každý ve skupině na ubytování dražší, jak cca 2000Kč).

 

Termíny jsou od listopadu do března.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Paříž – Praha za 44,9€ zarezervujte přímo na webu Vuelingu.

 

Letenky do Paříže
Letenky do Paříže

 

 

 

Paříž z Prahy za 1180Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!