Letecká společnost Vueling dnes dala do oběhu letenky z Prahy do Paříže za 39,9€, tedy cca 1020Kč. Cena je konečná, zahrnuje let tam i zpět a všechny poplatky. Termínů je celá řada, ale velmi rychle mizí a tak si s případným nákupem pospěšte. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Paříže přes cestovní kancelář naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před nákupem si nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně dopravy po Paříži a ubytování. S jídlem se dá při nákupu v supermarketech dostat na podobnou částku, jako v ČR (něco je dražší, něco levnější, ale vybrat se dá). Jídlo v restauracích je dražší, ale piknik s francouzkým vínem a sýry pod Eiffelovkou, nebo u baziliky Sacre Coeur, vám stejně přinese za pár Euro nesrovnatelně lepší zážitek ;).

 

Ubytování můžete řešit klasicky přes Booking. Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

Teríny jsou od ledna do března.

 

 

Letenky Praha – Paříž – Praha za 39,9€ zarezervujte přímo na webu Vueling.com. Já pro názornost vybral termín 12. – 15. března, ale k dispozici je jich celá řada.

 

 

letenky z Prahy do Paříže
letenky z Prahy do Paříže

 

Paříž z Prahy za 1020Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!