Akčních letenek z Prahy do Paříže můžete využít k zajímavému výletu do Francie. Cena 2690Kč za let tam i zpátky sice není příliš výjimečná a letenky se dají sehnat i levněji, ale narozdíl od lowcostů můžete vybírat z velkého množství termínů a to včetně víkendů i letních prázdnin. To by mohl být skvělý dárek pro vaše blízké, nebo příležitost pro lidi, mající problém s plánováním své dovolené. Detailního průvodce Paříží, jsem pro vás připravil zde.

 

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před cestou si nezapomeňte spočítat všechny náklady, zejména za dopravu z/na letiště, po Paříži, ubytování a případné vstupné.

 

Všechny hotely v Paříži hledejte přes Booking. Pokud půjde o dárek, doporučoval bych vybírat hotely s hodnocením alespon 7, lépe však 8. Ta nejlevnější ubytování většinou stačí na přespání, ale jako dárek, nebo náročnějším čtenářům, bych je nedoporučoval.

 

Levnější a možná i zajímavější alternativou je ubytovat se přes Airbnb a využít slevu 725Kč na váš první pobyt, dražší jak 1500Kč. Tuto slevu může využít každý ve skupině.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Paříž – Praha za 2690Kč zarezervujte zde << Kalendář termínů >>

 

Letenky z Prahy do Paříže
Letenky z Prahy do Paříže
Paříž z Prahy po celý rok včetně letních prázdnin a víkendů za 2690Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!