Ne každého o prázdninách lákájí přímořská letoviska a tak se pojdme podívat na jednu bláznivou kombinaci levných letenek :). Předem upozornuji, že to není pro každého – zatímco já osobně podobné kombinace vítám, pro někoho to znamená, že byl všude a nikde :). Doporučuji ale podobné cestování alespon jednou vyzkoušet.

Naše putování započne  19. srpna, kdy se přesuneme do Wroclavi, z které budeme odlétat. Odlet je hned ráno a Wroclaw je krásná, tedy proto :).  Nejlépe se do Wroclavi dostanete SimpleExpress, který nabízí lístky už od 3€ (pravděpodobně je ale koupíte za 14€)

Na 20.8. si pak zakupte letenky na Ryanair Wroclav – Paříž za 139Zlotých, tedy cca 950Kč.

V Paříži se zdržíte do 22.8., což je ideální čas na její prozkoumání. Následně si zakupte letenku Paříž – Shannon na Ryanair.com za 19€

Shannon se nachází na západě Irska, což je dle mého osobního názoru na hezčí část 🙂 (byl jsem tam cca před 3 týdny). Za zmínku stojí zejména Irské Mohérské útesy, označované právem jako nejkrásnější pobřeží Evropy. Doporučuji je navštívit večer, po „zavíračce“. Vyhnete se davům, ušetříte a vychutnáte si v klidu atmosféru tohoto úžasného místa.

 

2132196242_44baca99fe_z

 

Pro prozkoumání ostrova si zapůjčte auto.Vybírat ze všech půjčoven můžete nejlépe na RentalCars.

Konec našeho putování může být 24.8., kdy si zakupte letenku Shannon – Wroclaw na Ryanair.com za 43€. Případně 28. srpna, pokud budete potřebovat více času, cena zůstane stejná.

Pro dobrodruhy se ale otevírá jiné zakončení a tou je zpáteční cesta přes Londýn.

V tom případě si zakupte letenku Shannon – Londýn na 25.8. za 20€ a následně letenku Londýn – Bratislava 26. nebo 28. srpna.

Všechny letenky zakoupíte na Ryanair.com a můžete si vzít pouze příruční zavazadlo + kabelku :). Nicméně z toho nemějte obavy, dávali jsme cestu 5 dní v Irsku + 5 dní ve Skotsku taky s příručním a přežili jsme to :).

Počítejte rovněž s tím, že letenky tvoří jen část nákladů – další tvoří hotely, přesuny z/na letiště apod. Cena jídla v supermarketech je poměrně srovnatelná, něco je dražší, něco levnější.Irsko je ale nádherná země a stojí za to.

Pokud byste potřebovali s čímkoliv pomoci, obratte se na mě v diskuzi, rád vám pomohu a poradím.

Ubytování si můžete nakoupit přes Booking.com, případně se můžete ubytovat u místních přes Airbnb a využít slevu 600Kč přes náš slevový kupon.

Paříž a Irsko na jeden zátah jen za 2614Kč!

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:

2 komentáře u „Paříž a Irsko na jeden zátah jen za 2614Kč!

 • 30.6.2015 (15:40)
  Trvalý odkaz

  Na Ryanair.com mi proste nejde zadat Mallorca jako destinace. Tvrdí, že létají pouze do Belgie, Irska, Německa a UK. Nevíte někdo co s tím?

  Reagovat
  • 30.6.2015 (18:50)
   Trvalý odkaz

   Víme :). Musíte zadat město odletu či příletu, tedy Palma.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!