Toužíte načerpat trochu té severské atmosféry? Vydejte se poznat norské fjordy a skandinávskou metropoli Oslo. Se skvělou nabídkou dnes totiž přichází dopravce WizzAir. V termínu 16.10. – 23.10.2021 můžete zakoupit levné letenky na trase Vídeň – Oslo a zpět za fantastických 520 Kč. Na výběr jsou i další termíny, záleží tak čistě na vás, zda se rozhodnete v Norsku strávit celý týden, nebo jen prodloužený víkend. Norsko se pyšní čistou přírodou a typickou severskou architekturou. Za zvážení rozhodně stojí i pronájem auta, stihnete tak za krátký čas navštívit největší turistická lákadla. Tento tip je pro individuální turistiku, pokud preferujete cestování s cestovní kanceláří, aktuální nabídku zájezdů si můžete prohlédnout zde.

INFO KE KORONAVIRU: Norsko se rozvolnilo striktní omezení a vrací se k běžnému životu. Pro cestující je tak rozhodující, v jaké barvě se aktuálně nachází na norském cestovatelském semaforu. Turisté ze zelených a oranžových zemí nemusí předkládat žádné potvrzení o očkování, ani negativní testy. Pokud však přijíždíte ze země červené, nebo tmavě červené podléhají striktním pravidlům, mezi které patří například i zákaz cestování hromadnou dopravou. Aktuální informace doporučujeme sledovat na webu MZV.

TIP: Pokud ještě nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme si pročíst náš podrobný návod>>

Před nákupem letenek si nezapomeňte spočítat veškeré očekávané výdaje. Nezapomeňte započítat transfery z/na letiště, stravování, pojištění, dopravu po městě a okolí, případné vstupy na památky. Patrně největší položkou rozpočtu bude ubytování. Odlet a přílet je z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společnostmi Regiojet nebo Flixbus. Obě vás zavezou až na letiště. Pokud dáváte přednost cestě vlakem, podívejte se na stránky Českých drah. Na letiště se pak dostanete linkovým autobusem. 

Ubytování v Norsku hledejte přes Booking. Pokud dáváte přednost ubytování v soukromí, rezervovat můžete přes stránky AirbnB.

Letenky na trase Vídeň – Oslo – Vídeň v termínu 16.10. – 23.10.2021 zakupte přímo na stránkách WizzAir. Alternativně můžete letenky zakoupit u prověřeného českého prodejce. Cena bude sice o pár korun vyšší, ale nákup proběhne v češtině a podpoříte provoz tohoto webu.

Oslo z Vídně i na prodloužený víkend za 520 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!