Kvůli levným letenkám s cílem Norsko obvykle musíte odcestovat na některé z polských letišť, po dlouhé době se ale objevily letenky za dobrou cenu s odletem z Prahy. Na víkend se o letních prázdninách s aerolinkou Norweigan z Prahy do Osla dopravíte za cenu 2 300 Kč. S naplánováním celého výletu vám pomůže náš průvodce Oslem zdarma. Pozornost věnujte tomu, že přílet do Osla je v pátek večer. Ubytování je v hlavním městě Norska velmi drahé, pokud je pro vás prioritou finanční stránka celého výletu, projděte před nákupem letenek nabídky ubytování na Bookingu, je dost možné, že ekonomicky lépe vás vyjde z Prahy odlétat až v sobotu ráno. Toto je tip na individuální turistiku, veškeré zájezdy s CK naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, tak doporučujeme přečíst tento podrobný návod>>

 

Při krátkém výletu po Evropě stačí kartička pojištěnce, s níž máte nárok na ošetření jako obyvatelé daného státu. To však znamená, že pokud oni za vyšetření platí, vy budete také. Z toho důvodu doporučujeme sjednání cestovní pojištění, přehledné online srovnání naleznete zde >>

 

I když je odlet z výborně dostupné Prahy, před zakoupením letenek nezapomeňte odhadnout náklady na celou cestu. Z letiště v Norsku se do centra města nejlevněji dostanete regionálním vlakem (lístek zhruba 270 Kč). Počítejte s tím, že Skandinávie je hodně drahá, oproti ČR budete mít vyšší náklady na ubytování i stravu.

 

Ubytování v Oslu můžete vyřešit klasicky přes Booking nebo využít naši slevu na první ubytování rezervované přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Slevu až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde
100 Kč zdarma na jízdné v Uber - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód m97mxb88ue
100 Kč zdarma na jízdné v Liftago Taxi - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód JIRI8795

 

Letenky Praha–Oslo–Praha na termín 23. až 25. srpna (pátek až neděle) rezervujte na stránkách společnosti Norweigan (odlet z Prahy ve 21:55 a odlet z Osla v 8:20). Letenky  můžete rezervovat také u českého prodejce, cena bude sice vyšší díky provizi, ale zato získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Letenky Oslo
Letenky Oslo

 

Oslo z Prahy na víkend o letních prázdninách za 2300 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!