Odjet na Vánoce za teplem je snem mnoha lidí, který se ale bohužel málokomu vyplní. Problém je v cenách, které jsou v tomto období rekordní a většinou se mu vyhýbají i akční letenky. Povedlo se mi ale vymyslet plán, jak si můžete dopřát 8 dní v La Palmě za cenu, která je zkrátka úžasná. Bydlení jsem navíc vybral v hotelu s bazénem na střeše a výhledem na oceán. A co je ještě krásnější, až 2 děti do 12 let budou bydlet zdarma a zaplatí tak pouze letenky. Detailního průvodce po La Palmě, naleznete zde.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pro co nejnižší cenu jsem musel zvolit odlet i přílet z Berlína. Na první pohled to může působit nedostupně, ale doba cesty autobusem je pouhých 4 a půl hodiny (v praxi to bývá méně, dopravce má určitou rezervu pro případné zpoždění), během kterých si můžete naplánovat co chcete na Kanárech vidět, případně se podívat na dva filmy :). Cena za zpáteční lístek je při včasném nákupu pouze 700Kč, což je opravdu výhodné. Chápu, že by čtenářům vyhovoval více odlet z ČR, ale odsud letenky na Kanárské ostrovy levné nejsou a pravděpodobně ani nikdy nebudou. Je tedy bud nutné se smířit s vyšší cenou (na úrovni CK), nebo ušetřit odletem z blízkých letišt.

 

Nezapomeňte si před nákupem ověřit platnost jak letenek, tak ubytování – oboje je velmi výhodné a pokud jedno z toho bude vyprodané, kupovali byste to druhé zbytečně. Ověřte si tedy dostupnost letenek, ubytování a obojí berte zároveň.

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Berlíně i na Kanárech, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu. Ono i tak vás to vyjde o 30-50% levněji než přes CK, ale je zkrátka nutné se neukvapit ;).

 

 

Letenky Berlín – La Palma – Berlín zakupte na termín 20. – 27. prosince na webu EasyJet.com. Pokud pojedete ve 4 lidech, vyjdu vás na 500€, tedy 3375Kč/osobu. Ve dvou vás vyjdou na 258€, tedy cca 3500Kč za osobu.

 

 

1

 

 

 

V ceně máte pouze příruční zavazadlo (+ např. kabelku), odbavené je za příplatek. Nicméně dobře zvažte, zda kufr potřebujete. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Velmi zajímavě vypadá Apartamentos Isa, který za cenu 6242Kč nabídne apartmán pro 2 dospělé a 2 děti. Pokud byste tedy jeli v rodině s 2 dětmi, zaplatíte za ubytování a letenky celkem 19700Kč (necelých 5 tisíc na osobu). Jet můžete samozřejmě i bez dětí, pak vás to vyjde na 6590Kč :). Rezervovat toto ubytování můžete zde >>

 

1

 

 

 

 

 

Oslavte Vánoce na Kanárských ostrovech za 6590Kč na 8 dní! (letenky + hotel s bazénem na střeše + děti zdarma)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *