Letecká společnost Laudamotion nabídla překvapivě levné letenky z Vídně na Lanzarote i s návratem 25. prosince, čehož můžete využít k oslavě Vánoc na Kanárských ostrovech za pár korun. V kombinaci se skromným, ale dobře hodnoceným ubytováním se dostaneme na částku 4850Kč za 8-denní dovolenou. V případě zájmu si pospěšte, za nejnižší cenu zbývají poslední 3 letenky. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Kanárské ostrovy přes cestovní kanceláře, pak naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Z Vídně se dostanete nejlépe se Regiojetem (dříve Student Agency). Průvodce Vídní naleznete zde >>

 

Před nákupem čehokoliv si jako vždy nezapomeňte spočítat všechny náklady – dopravu z/na letiště, dopravu na místě, ubytování, stravu. Auto si můžete  můžete půjčit přes Rentalcars

 

Všechny hotely naleznete zde, já pro názornost zvolil toto ubytování. Vyberte si ale samozřejmě dle svých preferencí. Milovníky netradičních zážitků by mohl zaujmout i tento člun :).

 

Alternativně můžete využít naší slevu 725Kč na první ubytování a zvolit Airbnb. Tam najdete i nejrůznější vilky a možné je i netradiční ubytování.

 

 

Letenky Vídeň – Lanzarote – Vídeň za 52€ zakupte na Ryanair.com v termínu  18. – 25. prosinec. Alternativně můžete letenky koupit přes českého prodejce. Cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Vánoční letenky na Kanárské ostrovy z Vídně
Vánoční letenky na Kanárské ostrovy z Vídně

 

Oslavte Vánoce na Kanárských ostrovech! 8 dní za 4850Kč (letenky z Vídně + ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!