Dnes tu mám další tip pro milovníky bláznivých akcí. Letenky přes vánoční svátky a Nový rok jsou nejžádanější v roce a jejich cena bývá na několikanásobku nomálních cen. Nyní se ale objevila zajímavá kombinace při odletu z Berlína a návratem do Vídně. Předem bych chtěl říct, že tato akce je vhodná pro určitou skupinu lidí, kteří uvítají prodloužený víkend plný zážitků spojený s návštěvu Berlína a Vídně. Je třeba si spočítat všechny náklady, tedy včetně cesty do Berlína a z Vídně a vzít v potaz, že velká část tohoto výletu se odehraje v autobusu, nebo letadle :).  V dobré partě jsou z podobných výletů nezapomenutelné zážitky, ale určitě to není nic pro ty, touží pouze po klidné dovolené v teple, nebo pomalém cestování :).

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před koupí čehokoliv si propočtěte všechny náklady a jak už jsem psal, vemte v potaz charakter celého výletu. Je to zkrátka pro lidi, kteří prodloužený víkend ve stylu „Yes mana“ a ne pro rodinu s dětmi. Tím se nechci nikoho dotknout, jen na to raději ještě jednou upozornuji.

 

Nezapomente si také ověřit platnost cen obou letenek a zakoupit je hned po sobě. At se vám nestane, že se nějaká mezitím vyprodá, nebo se zvýší její cena. O letenky v tomto období je velký zájem.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Slevu až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde
100 Kč zdarma na jízdné v Uber - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód m97mxb88ue
100 Kč zdarma na jízdné v Liftago Taxi - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód JIRI8795

 

Odlet bude z Berlína v neděli 30. prosince v 17:50. Pokud jste ho ještě nenavštívili, můžete jet už v sobotu, všechny hotely na toto datum naleznete zde. Jízdenky můžete nakoupit u Regiojetu (dříve StudentAgency), nebo Eurolines.

 

Letenky Berlín – Lanzarote zakupte u Ryanairu. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

 

 

Na Lanzarote se zdržíte od neděle 30. 12. do 1. ledna. Všechny hotely na toto datum naleznete zde.

 

Letenky Lanzarote – Vídeň zakupte také u Ryanairu. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. Jízdenky zpět můžete nakoupit u Regiojetu (dříve StudentAgency)

 

 

 

 

Oslavte Silvestra na Kanárských ostrovech za 1300Kč! (odlet z Berlína, návrat do Vídně)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!