Pokud chcete oslavit konec roku opravdu jak se patří, snad žádné město se na to nehodí tolik, jak Amsterdam. Všudypřítomné Coffe shopy, vyhlášená čtvrt červených luceren, kde dívky pózují ve výlohách a nezapomenutelná atmosféra města s naprosto uvolněnou atmosférou :).

Pro přepravu využijeme nízkonákladového přepravce EasyJet a to v termínu 31.12.2015 – 1.1., tedy naprosto ideálním :). Na Silvestra do Amsterdamu dorazíte ve 14:30, druhý den můžete odletět bud v 10:55, nebo večer v 18:45. Já bych vám doporučoval odlet večer, je to jen o 100Kč dražší a určitě se vyplatí dobře vyspat a udělat si procházku po městě.

 

Pokud by vám zbyl čas, stihnete zajet i do nedalekého Haagu, nebo Rotterdamu. Ten vám upřímně doporučuji, pokud máte rádi umění a netradiční architekturu. Pokud to na Silvestra nepřeženete a ráno brzy vstanete, stihnete za jednu cenu obojí – cestou do Rotterdamu můžete v Haagu z vlaku vystoupit, prohlédnout si ho a pak dalším vlakem pokračovat v jízdě (vyzkoušeno). Pokud byste obojí nestíhali, tak zvolte Rotterdam, je to nesrovnatelně lepší zážitek.

 

Amsterodam

 

Ceny letenek se mění každou minutu dle obsazenosti letadla a nějakých algoritmů, co nechápe ani Chuck Norris. V tuto chvíli jsou na cca 2490Kč. Rezervujte na Esayjet.com>>

Neplatí, že když to koupíte zítra, bude to dražší. Ale ani že to bude levnější :). Pokud to objevíte za 2500Kč a méně, tak bych to ale okamžitě bral.

 

Co se ubytování týká, je Amsterdam jedno z nejdražších měst, zvlášt na Silvestra. Hotel si můžete zamluvit zde, ale osobně vám nedoporučuji. Za 2400Kč získáte dvoulůžkový pokoj někde na Sibiři, což je přesný opak toho, co na Siolvestra chceme. Doporučuji vám využít službu Airbnb, která umožnuje majitelům pronajímat své byty. Konkrétně tato nabídka Edwarda je velice zajímavá – v samém centru (blíž už bydlet ani nemůžete), nabízí celý byt pro 4 lidi za 5000Kč.

Pro otrlé se ale nabízí i možnost non-stop jízdy, kdy místo spánku pojedete rovnou na dopoeldní letadlo :).

Pokud se zaregistrujete pod mým odkazem zde získáte navíc slevu 623Kč. Za ubytování na Silvestra v centru Amsterdamu tak ve 4 lidech dáte každý cca tisícovku a budete mít byt jen pro sebe, což je naprosto super.

 

Oslavte Silvestr v Amsterdamu za 2490Kč (zpáteční letenky z Prahy)!

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!