Silvestrovské a vánoční termíny patří kvůli ohromnému zájmu k nejdražším v roce a sehnat levné letenky je takřka nemožné. Vypomoct si můžeme vhodnou kombinací levnějších letenek – v tomto případě využijeme odlet z Prahy a návrat do Bratislavy. Časově to vychází skvěle, 31. prosince brzy ráno přiletíte do Říma a 1. ledna večer, se z něj vrátíte. Budete mít tedy takřka dva celé dny na jeho prohlídku a to se toho dá stihnout hodně. Samozřejmě to není tip pro všechny a záleží, jak máte Prahu/Bratislavu dostupnou, ale to se dá říct v pdostatě o všech tipech a zvážit si to musí každý sám :). Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Říma přes cestovní kancelář naleznete zde. Skvěle vám může posloužit náš ebook “Jak levně do Říma“,  jehož zakoupením podpoříte vznik dalších průvodců.  V případě zájmu si s nákupem pospěšte. 

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Z Bratislavy se dostanete nejlépe se Regiojetem (dříve Student Agency).

 

Před nákupem čehokoliv si jako vždy nezapomeňte spočítat všechny náklady – dopravu z/na letiště, dopravu na místě, ubytování, stravu.

 

Hotely na tuto noc si můžete zarezervovat přes Booking. Alternativně můžete využít naší slevu 725Kč na první ubytování a zvolit Airbnb.

 

 

Letenky zarezervujete přímo na stránkách Ryanairu. 31. prosince na trase Praha – Řím, na 1. ledna na trase Řím – Bratislava

Alternativně můžete letenky koupit přes českého prodejce. Cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

Letenky Praha – Řím zarezervujte zde >> (rozumnější mi přijde kupovat ty ráno)

Letenky Řím – Bratislava zarezervujte zde >>

 

 

 

Oslavte Silvestr v Římě za 1790Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!