K netradiční oslavě Silvestra v Bosně můžete využít levných letenek z Vídně. S členstvím Wizz vás vyjdou na 20€, bez něho na 40€ (pokud byste jeli ve 2 a více lidech, vyplatí se vám ho zakoupit spolu s letenkami). Letět můžete v termínu 29. prosince – 1. ledna, nebo využít prázdnin a odletět už 27.12. Ubytování je velmi levné, při cestě 2 osob se dá dostat na cenu 600Kč/3 noci/os, v případě apartmánu pro 4 osoby pak na 400Kč/3 noci/os. Inspirací vám může být článek „Tuzla – neokoukané město uprostřed hor (jak se tam dostat a co vidět)„.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Do Vídně se dostanete nejlépe s Regiojetem (dříve Student Agency). Průvodce Vídní naleznete zde >>

 

Ještě před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat všechny náklady, s cestou spojené. Tedy včetně dopravy z/na letiště a ubytování.

 

Všechny hotely na toto datum naleznete zde >>

 

Zkusit můžete i využití naší slevy 725 Kč na první ubytování a ubytovat se přes Airbnb. Problém je ale ten, že ubytování musí být dražší jak cca 2000Kč a v Tuzle je ubytování velmi levné :). Ale najdou se i luxusnější nabídky, kde to využít můžete. Případně to mohou využít větší skupiny.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde

 

Letenky zarezervujte přímo na webu Wizzair.com, vyjde to nejlevněji. Zvažte nákup společně se členstvím, k ničemu vás nezavazuje, platí rok a pokud poletíte ve 2, tak ušetříte 40€ a členství stojí 30€.  Ušetříte tak už při prvním letu a další rok můžete využívat jeho výhod. Členství pro skupinu 6 lidí stojí na rok 60€.

 

 

Oslavte Silvestr v Bosně (Tuzla) za 520Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!