K netradiční oslavě Silvestra v Bosně můžete využít levných letenek z Vídně. S členstvím Wizz vás vyjdou na 20€, bez něho na 40€ (pokud byste jeli ve 2 a více lidech, vyplatí se vám ho zakoupit spolu s letenkami). Letět můžete v termínu 29. prosince – 1. ledna, nebo využít prázdnin a odletět už 27.12. Ubytování je velmi levné, při cestě 2 osob se dá dostat na cenu 600Kč/3 noci/os, v případě apartmánu pro 4 osoby pak na 400Kč/3 noci/os. Inspirací vám může být článek “Tuzla – neokoukané město uprostřed hor (jak se tam dostat a co vidět)“.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Do Vídně se dostanete nejlépe s Regiojetem (dříve Student Agency). Průvodce Vídní naleznete zde >>

 

Ještě před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat všechny náklady, s cestou spojené. Tedy včetně dopravy z/na letiště a ubytování.

 

Všechny hotely na toto datum naleznete zde >>

 

Zkusit můžete i využití naší slevy 725 Kč na první ubytování a ubytovat se přes Airbnb. Problém je ale ten, že ubytování musí být dražší jak cca 2000Kč a v Tuzle je ubytování velmi levné :). Ale najdou se i luxusnější nabídky, kde to využít můžete. Případně to mohou využít větší skupiny.

 

 

Letenky zarezervujte přímo na webu Wizzair.com, vyjde to nejlevněji. Zvažte nákup společně se členstvím, k ničemu vás nezavazuje, platí rok a pokud poletíte ve 2, tak ušetříte 40€ a členství stojí 30€.  Ušetříte tak už při prvním letu a další rok můžete využívat jeho výhod. Členství pro skupinu 6 lidí stojí na rok 60€.

 

 

Oslavte Silvestr v Bosně (Tuzla) za 520Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!