Zřejmě chyba v nacenění má za následek skvělou cenu letenek z Osla do New Yorku a zpět do Prahy. Do Osla se přitom z Prahy dostanete zhruba za 1000-1500Kč, z příhraničí pak ještě za méně (tam ale věnujte zvýšenou pozornost tomu, že lowcosty létají na vzdálenější letiště a s cenou za bus se to značně prodraží). Oslo je jinak hodně zajímavé město a určitě stojí za návštěvu. Počítejte s tím, že jde asi o chybu. Nic neriskujete, peníze vám v nejhorším vrátí, ale s otevíráním šampanského, rezervací ubytování, letenky do Osla atd. vyčkejte minimálně týden. Podobné chyby občas vznikají a je na letecké společnosti, jak se k nim postaví. Někdy je uzná, někdy ne. 

 

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Na cestu doporučuji uzavřít cestovní pojištění (ale až tak za týden), online srovnání naleznete zde >>

 

Před nákupem letenek si také nezapomente spočítat všechny náklady, zejména za ubytování. To řešte buď klasicky přes Booking, nebo využijte naší slevu 725 Kč na první ubytování dražší jak 1500 Kč a ubytujte se přes AirBnb. To bych vám i doporučoval, také jsme to tak řešili. Rozumné je dle mého názoru bydlet přímo na Manhattanu, je to dražší, ale zážitek je z toho na celý život :). Krom toho ušetříte hodně času stráveného dopravou.

 

Počítejte také s tím, že Oslo je drahou destinací a pokud v něm budete chtít přespávat, věnujte těmto nákladům zvýšenou pozornost. Letenku z Prahy zakupte u Norwegianu

 

Cokoliv kupujte pouze pokud víte co děláte a provedete si kalkulaci. Nekupujte jen proto, že je to levné :). A nezapomente také na to, že pro vstup na území USA potřebujete Estu.

 

 

Letenky Oslo – New York (Newark) – Praha můžete zarezervovat zde << Kalendář termínů >>

 

Letenky do New Yorku
Letenky do New Yorku
Z Osla do New Yorku a zpět do Prahy za 4790Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!