Žádost o ruku nemusí být jen pro muže nudnou záležitostí, vymyslete něco originálního. Místo nebo překvapení. Jestli zrovna vám v žilách romantická krev nekoluje nechte se inspirovat dnešním článkem.

 

<

 

Itálie

Pokud se rádi potápíte. Užijte si romantických uliček Itálie a zajeďte k jezeru Lago di Garda, v něm se ukrývá několik soch a atrakcí, kde si můžete na chvíli ukrýt prstýnek, můžete třeba i předstírat, že nevíte, co jste to vlastně našli a vaše budoucí žena si ho může vylovit a na břehu otevřít.

 

Francie

Romantická Paříž láká k žádostem o ruku, jak to ale udělat, aby jste jen neklečeli před Eiffelovskou? Champ de Mars je velký park před ní, můžete zde na stromy pověsit psaníčka, která vaši vyvolenou dovedou až ke stromu se zavěšeným prstýnkem.

 

Česká Republika

Má svých krásných zákoutí až až, jedním z nich je třeba takový zámecký areál Valtice, kde si můžete uspořádat piknik, který skončí se slzami v očích a vy uslyšíte ano.

 

Zásnuby

 

 

Polsko

Nemusíte jezdit daleko, aby jste měli krásné zážitky ze zásnub. Z krakovského hradu Wawel je romantický výhled na řeku a město za ní. Pak už stačí jen vybrat ten správný večer, kdy přijdete z onou otázkou.

 

Norsko

Jste duší dobrodruzi a milujete cestovní a skály a norskou přírodu? Pohoří Dalsnuten nedaleko norského Stavangeru není obklopeno turisty, ale přesto nemá o dechberoucí výhled nouzi. Cesta není moc náročná a dlouhá, takže na fotkách budete stále bez chybičky. 🙂

 

Zanzibar

Jestli vás láká exotika a dálky, vyrazte se na Zanzibaru koupat s delfíny či želvami, prstýnek potom můžete vytáhnout na malé lodičce uprostřed indického oceánu obklopeni divokými delfíny.

 

Kuba

A poslední tip nás zavede až na dalekou Kubu, kde najdete po cestě z Havany do Vinales vodopády Soroa. Celá oblast je pokrýtá cestičkami v prasele, kde je nespočet romantických zákoutí, kde můžete žádat o ruku. Vrcholem je potom vodopád pod kterým je kámen. No, a na tom můžete třeba klečet.

Originální žádosti o ruku (destinace i jak na to)
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!