Vyrazte o letních prázdninách k moři na vlastní pěst! Pescara leží u Jaderského moře v regionu Abruzzo a rozhodně stojí za návštěvu. Uvidíte zde třeba katedrálu se sněhobílou fasádou nebo nejdelší most pro pěší v celé Itálii. Až se památek dostatečně nabažíte, vyrazte na horskou túru na Abruzské Apeniny. Nebo relaxujte a nabírejte nové síly. Zpáteční letenky z Prahy nyní zakoupíte za 1 338 Kč. Tento tip je na individuální turistiku, všechny zájezdy do Itálie s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující starší 2 let musí před cestou do Itálie absolvovat PCR či antigenní test, který nesmí být v dobu překročení hranic starší než 48 hodin. Dále je nutné před odletem vyplnit a odeslat elektronický formulář, který naleznete na této adrese.

 

 

Tip pro vás: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti, doporučujeme článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Doporučujeme vám si vyřídit cestovní pojištění.  Online srovnání všech dostupných možností naleznete zde >>

 

Odlet je z Prahy. Před nákupem si přesto nezapomeňte spočítat všechny náklady, především za ubytování a cestu z/na letiště v Itálii. Myslete také na stravování a případné výlety.

 

Hotel můžete rezervovat přes Booking. Ještě o něco levnější alternativou může být využití naší slevy na vaše první ubytování na Airbnb, kde najdete nabídky od soukromníků.

 

 

Letenky Praha–Pescara–Praha v termínu od 23. do 30. července rezervujte na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky pořídit zde u ověřeného českého prodejce, cena je sice o trochu vyšší, ale vy tak získáte podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

letenky červenec 2021 itálie
Levné letenky do Pescary z Prahy, červenec
O letních prázdninách k moři do italské Pescary z Prahy za 1338 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *