Na pohádkový Nový Zéland se můžete podívat díky akčním letenkám z Prahy za 13390Kč. Cena je včetně všech poplatků a zahrnuje odbavené zavazadlo do 23kg. Termínů je hned několik, nicméně s případným nákupem bych stejně dlouho neotálel, protože místa rychle mizí.  Zájezdy na Zéland přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Ještě před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat všechny náklady, s cestou spojené. Tedy včetně dopravy z/na letiště, ubytování, případné půjčení auta atd. Zéland není levnou destinací. Ubytování můžete hledat přes Booking, pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. Možností jak ještě více ušetřit je využít slevy 725Kč na první ubytování dražší jak 1900Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Při cestě tam vás čeká delší přestup v Číně, k čemuž můžete využít 72-hodinová víza zdarma. Není v tom žádný problém, při příletu se zařadíte spolu s ostatními do fronty a obdržíte je v podstatě automaticky. Doporučil bych si stáhnout nějaký čínský offline slovník, anglicky se domluvíte jen občas a to ještě špatně :).

 

 

Letenky Praha – Auckland – Praha za 13390Kč můžete zarezervovat zde << Kalendář termínů >>

 

Letenky z Prahy na Nový Zéland
Letenky z Prahy na Nový Zéland

 

 

Nový Zéland z Prahy za 13390Kč (letenky tam i zpět, vč. zavazadla)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!