Akčních letenek z Mnichova můžete využít k levné návštěvě Austrálie, či Nového Zélandu. Mezipřistání je v Pekingu, čehož doporučuji z vlastní zkušenosti využít k prohlídce Velké čínské zdi. Pokud byste toho chtěli stihnout více, můžete využít některou ze společností, které vás na letišti vyzvednou, provezou vás dle domluveného plánu a pak odvezou zpět na letiště. Kvůli tomu, že jsme měli kratší přestup, jsme tuto službu také využili a zpětně toho vůbec nelituji. Za 136 dolarů/2 osoby jsme měli vše pohodlné, stihli jsme náměstí Nebeského klidu, nakouknout do Zakázaného města, i se projít po Čínské zdi v úseku, kde jsme byli skoro sami. Vzhledem k jejich angličtině bychom jinak nestihli pořádně ani tu zed :).Transitní vízum obdržíte zdarma na letišti, není v tom žádná komplikace.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před zakoupením letenek si pečlivě propočtěte celkové náklady. Nejde o levné destinace a je třeba s tím počítat. Pro úsporů nákladů můžete zvolit pobyt přes Airbnb (slevu na první ubytování získáte zde). Využít ale můžete samozřejmě i klasicky Booking.

 

Pokud byste měli zájem o tour po Pekingu, mohu vřele doporučit tuto agenturu wildgreatwall@gmail.com (stránky už nemám, jenom kontakt). Vybrali jsme ji po pečlivém výběru (cestujeme lowcost a i těch 136 dolarů není zrovna málo) a byli jsme naprosto spokojeni. Víza nejsou potřeba, respektive je dostanete při transitu zdarma.

 

 

Letenky Mnichov – Sydney – Mnichov můžete zarezervovat zde << Kalendář termínů >>

Letenky Mnichov – Auckland – Mnichov můžete zarezervovat zde << Kalendář termínů >>

 

Levné letenky do Austrálie
Levné letenky do Austrálie

 

 

 

Nový Zéland či Austrálie s možností navštívit Velkou čínskou zeď za 14290Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *