Aerolinka Ryanair dnes oznámila zavedení nové přímé linky z Prahy do anglického Manchesteru. Na této trase se bude létat 9× týdně. Přímá linka do Manchesteru určitě potěší všechny příznivce britské kultury, fanoušky fotbalu i milovníky nákupů. To ale nejsou jediné novinky, které si pro nás tento nízkonákladový dopravce připravil. Z Prahy totiž zavádí dalších 10 nových přímých linek, z Brna pak otevírá linku do Berlína. Všechny změny jsou platné v zimním letovém řádu, tedy od konce října 2019.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Ryanair tak zvyšuje počet svých linek z České republiky, celkově jich bude vypravovat už 34. Nezvyšuje se ale pouze celkový počet linek, ale na některých linkách i počet letů. Například velice oblíbenou trasu Praha–Londýn Stansted bude dopravce obsluhovat 19× týdně.

 

Do Manchesteru se bude létat každý den, v pondělí a v pátek pak 2× denně.  Odlet z Prahy je vždy ve 21:05 s příletem do Manchesteru ve 22:30. V pondělí a v pátek kromě toho ještě v 10:45 s příletem ve 12:05.

 

Zpět je odlet každý den v 17:25 s příletem ve 20:40, v pondělí a v pátek ještě v 07:00 s příletem v 10:15.

 

Ceny momentálně začínají na 846 Kč za jednosměrnou letenku,  jak už ale bývá u Ryanairu zvykem, dá se očekávat celá řada akcí.

 

Příklad letenek do Manchesteru
Příklad letenek do Manchesteru
Nová přímá linka Ryanairu z Prahy do Manchesteru
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!