V nedělní večer tu máme tip, který zaujme především obyvatele Ostravy a okolí. Z polských Katovic se nyní velice levně dopravíte do Norska, kde strávíte sobotu a neděli. Nemusíte tak vyčerpat ani den dovolené. Norsko navíc obecně patří mezi drahé destinace, při krátkém výletu tak nebudete muset příliš utrácet za ubytování a stravu, přesto si stihnete projít centrum města. S naplánováním celé cesty vám pomůže náš průvodce Oslem zdarma. Toto je tip na individuální turistiku, pokud byste rádi navštívili Oslo s cestovní kanceláří, veškeré nabídky naleznete zde.

 

 

Tip: Pokud zatím s individuální turistikou nemáte zkušenosti, tak doporučujeme přečíst tento podrobný návod>>

 

Před cestou doporučujeme uzavřít cestovní pojitění. Po EU sice můžete cestovat i s kartičkou pojitěnce, skutečně bezplatné ošetření bez nutnosti finanční spoluúčasti vám ale zaručí pouze pojištění. Online srovnání proto naleznete zde>>

 

Odlet i přílet je z polských Katovic, kam se můžete dopravit se společností Flixbus nebo Leo Express. Našeho průvodce Katovicemi máte zde >>.

 

Před zakoupením letenek nezapomeňte sečíst veškeré náklady na cestu. Myslete na ubytování, stravu či transfer z/na letiště. Pozornost věnujte zejména tomu, že sice přiletíte na letiště s přívlastkem „Oslo“, to je ale ve skutečnosti od centra Osla vzdáleno více než 100 km. Jízdenky na transfer z letiště si můžete předem zakoupit zde. Počítejte také s tím, že Norsko celkově není nejlevnější destinací.

 

Ubytování v Oslu můžete vyřešit buď klasicky přes Booking, nebo využít naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes Airbnb. 

 

 

Letenky Katovice–Oslo–Katovice na termín 26. až 27. října (sobota a neděle) rezervujte na stránkách společnosti WizzAir. Letenky můžete zakoupit také u českého prodejce, cena bude sice vyšší díky provizi, ale vy díky tomu získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Letenky Oslo
Letenky Oslo
Norsko (Oslo) na víkend z Katovic za 470 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!