Prožijte víkend v Oslu! Do Norska se většinou nejlevněji podíváte z Katovic, ostatní města jsou na dobré nabídky skoupá. Nyní se ale s aerolinkou Laudamotion do Osla můžete vypravit i z Vídně, a to za výborných 517 Kč. Odlétat budete v pátek odpoledne, návrat je plánován na nedělní odpoledne. To je dostatek času na projití si centra města i nejznámějších míst, zároveň ale nebudete muset příliš utrácet za ubytování a stravu. S naplánováním celé cesty vám pomůže náš průvodce Oslem zdarma. Toto je tip na individuální turistiku, pokud byste rádi navštívili Oslo s cestovní kanceláří, veškeré nabídky naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >>

 

Před cestou doporučujeme uzavřít cestovní pojitění. Po EU sice můžete cestovat i s kartičkou pojitěnce, skutečně bezplatné ošetření bez nutnosti finanční spoluúčasti vám ale zaručí pouze pojištění. Online srovnání proto naleznete zde >>

 

Odlet i přílet je z dobře dostupné Vídně, kam se pohodlně dopravíte autobusy Eurolines, Regiojet nebo Flixbus.

 

Před nákupem letenek nezapomeňte sečíst veškeré náklady na cestu. Pozornost věnujte tomu, že sice přiletíte na letiště s přívlastkem „Oslo“, to je ale ve skutečnosti od centra Osla vzdáleno více než 100 km. Jízdenky na transfer z letiště si můžete předem zakoupit zde >>. Počítejte také s tím, že Norsko celkově není nejlevnější destinací, vyšší výdaje budete mít za ubytování i stravu.

 

Ubytování v Oslu vyřešte buď klasicky přes Booking, nebo využijte naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes Airbnb. 

 

Letenky Vídeň–Oslo Torp–Vídeň na termín 24. až 26. ledna (pátek až neděle) rezervujte na stránkách společnosti Laudamotion (Ryanair). Letenky můžete zakoupit také u českého prodejce, cena bude sice vyšší díky provizi, ale vy díky tomu získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Letenky Oslo
Letenky Oslo
Norsko (Oslo) na víkend z Vídně za 517 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!