francie, azurové pobřeží město Nice

Patříte mezi věrné fanoušky Tour de France a při sledování přenosů se vám zalíbilo město Nice a jeho okolí? Díky akčním letenkám aerolinky Wizzair se na Azurové pobřeží podíváte už za cenu 530 Kč. Ta je platná se členstvím WizzAir, i bez něj se ale letenky vyplatí. My jsme zvolili termín na přelomu září a října. Azurové pobřeží patří mezi nejslunečnější místa v Evropě, mělo by vám tak vyjít ideální počasí pro poznávání města. Podrobné informace o letovisku Nice získáte v našem průvodci zdarma. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Francouzskou riviéru od cestovních kanceláří případně naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestě do ani z Francie vás aktuálně nečekají žádná omezení. Dál doporučujeme sledovat situaci a případné změny.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti, přečtěte si tento podrobný návod >>.

 

Při cestách po EU si sice případně vystačíte s kartičkou pojištěnce, vždy však raději doporučujeme uzavřít cestovní pojištění. Přehledné online srovnání všech dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet a přílet bude z dobře dostupné Vídně, až na letiště vás pohodlně dopraví společnosti Regiojet nebo Flixbus. Nabízí se i možnost dojet do centra města a výlet do Francie spojit s prohlídkou Vídně.

 

Cena letenek je příznivá, nezapomeňte k ní ale připočítat další náklady, jaké budete mít. Myslete na transfer z/na letiště, ubytování a stravování. Nice (a Francie obecně) nepatří mezi ty nejlevnější destinace. Ceny jsou vyšší než u nás, něco ušetřit můžete rozumnými nákupy v supermarketech.

 

Ubytování hledejte klasicky přes Booking. Ještě levněji pak mnohdy vychází rezervace přes web Airbnb. Pokud jste přes tento web ubytování ještě nekupovali, využijte tuto naši slevu na první rezervaci a ušetřete.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase VídeňNice (Francie)Vídeň například v termínu 28. září až 2. října rezervujte na stránkách společnosti Wizzair.  Alternativně můžete letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce, cena bude sice o něco vyšší kvůli jejich provizi, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Pozornost věnujte pozdnímu příletu do Vídně při cestě zpět a dobře naplánujte svou cestu z letiště.

 

letenky nice
Letenky z Vídně do Nice, WizzAir
Nice (Francie) z Vídně od 530 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!