Lákala by vás návštěva Spojených států? Pokud je tato destinace vaším snem, můžeme vám pomoci s výběrem levných letenek! Právě teď pořídíte zpáteční lety z Prahy za příjemných 9 990 Kč. Na výběr je mnoho termínů od začátku roku až do konce června, ale dá se očekávat, že nabídka bude postupně řídnout. Než vyrazíte do víru velkoměst, přečtěte si našeho podrobného průvodce New Yorkem s celou řadou užitečných rad. Pokud dáváte přednost cestování s podporou cestovní kanceláře, hotové zájezdy do USA naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Podmínky pro vycestování do zahraničí se neustále mění, proto můžeme jen těžko odhadovat, jaká pravidla budou platit v termínu vašeho pobytu. Rozhodně před odletem doporučujeme sledovat aktuální informace na stránkách Ministerstva zahraničních věcí, kde se dozvíte vše potřebné.

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním,  ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Před odletem nezapomeňte uzavřít cestovní pojištění. Zdravotní péče je v Americe velice drahá, bez pojištění by vás případné lékařské ošetření vyšlo na nepříjemně vysokou sumu. Přehledné online srovnání dostupných možností proto naleznete zde >>.

Před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat veškeré náklady na dovolenou. Myslete na to, že NY nepatří mezi nejlevnější místa, vyšší výdaje budete mít za ubytování, stravování i dopravu. Nezapomeňte, že si pro vstup do USA musíte vyřídit si vízum ESTA, což můžete učinit online zde.

Ubytování můžete vyhledat a rezervovat přes Booking, ale pokud upřednostňujete ubytování v soukromí, hledejte na stránkách Airbnb. Největší zážitek je bydlení přímo na slavném Manhattanu, také je to ale finančně náročnější. V každém případě si vždy pohlídejte dostupnost na metro.

Letenky na trase Praha – New YorkPraha s termíny od ledna do června 2022 rezervujte zde v kalendáři termínů >>

New York z Prahy za 9990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *