Na zajímavý výlet lákají levné letenky z Prahy do New Yorku a zpět za 7120Kč od společnosti Norwegian. Za nejnižší cenu je v tuto chvíli dostupný termín jen jeden, ale k dispozici je ale celá řada termínů za trochu vyšší, ale stále výbornou cenu. NY mohu z vlastní zkušenosti doporučit, je to velmi zajímavé město, které za návštěvu určitě stojí :). Nezapomeňte, že pro vstup do USA je třeba vybavit si online vízum ESTA za 14 dolarů, což můžete učinit zde. Průvodce New Yorkem naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Na cestu doporučuji uzavřít cestovní pojištění, online srovnání naleznete zde >>

 

Před nákupem letenek věnujte zvýšenou pozornost tomu, že jde o low cost a na palubu si tak vemte dostatek jídla a pití. Za nejnižší cenu máte v ceně také jenom příruční zavazadlo. Jinak se toho ale netřeba bát, Dreamliner se kterým poletíte je nové, pohodlné letadlo (sám jsem s ním z/do USA letěl) a se společností Norwegian jsem byl také vždy spokojen. Před nákupem letenek si také nezapomente spočítat všechny náklady, zejména za ubytování.

 

Letenky Praha – New York – Praha za 2395 NOK (7120Kč) na 16. – 27. února zarezervujte přímo na Norwegian.no. Nakupujte přes norskou verzi stránek, vychází to nejlevněji. K výběru jiného data použijte formulář na jejich stránkách, za trochu vyšší cenu jsou tam i kratší termíny.

 

 

1

 

 

 

Zvýšenou pozornost věnujte platbě, 2395 NOK je 7120Kč při ofiko kurzu. Vaše banka může mít jiný, nevýhodnějí kurz NOK/CZK. Ceny platí v okamžik sepsání článku, s obsazeností letadla budou stoupat (a některé termíny možná klesat).

 

Ubytování můžete řešit přes Booking. Nicméně vzhledem k cenám ubytování doporučuji využívat službu AirBnb, sám jsem ji v USA využíval a musím říct, že k plné spokojenosti. Kredit 600Kč na první ubytování můžete získat zde. Srovnejte si ceny obou možností a podle toho se rozhodněte.

 

 

 

New York z Prahy za 7120Kč! (let tam i zpět, vč. poplatků)
Štítky:            

2 komentáře u „New York z Prahy za 7120Kč! (let tam i zpět, vč. poplatků)

 • 26.12.2016 (23:17)
  Trvalý odkaz

  Termin jeden a pouze pro jednu osobu? Co je zase tohle za reklamni podvod?

  Reagovat
  • 27.12.2016 (8:22)
   Trvalý odkaz

   Jaký reklamní podvod, proboha :D.

   Levnocestování přnáší tipy na levné možnosti cestování, pokud nechcete, letenky si nekupujte. Osobně z toho nebudu ani o korunu chudší, letenku si kupujete přímo u letecké společnosti.

   Míst je víc, nejlevnější termín jen jeden. Tak už to zkrátka chodí, vybírat můžete i z letenek za 11-12 tisíc z mnoha termíny. Pokud chcete letět levněji, nezbývá než se přizpůsobit akčním letenkám letecké společnosti.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!