New York z Prahy za 6690 Kč! (letenky tam i zpět)

New York z Prahy za 6690 Kč! (letenky tam i zpět)

Je New York na seznamu vašich vysněných destinací? Pokud ano, určitě vás potěší náš dnešní tip! Zpáteční letenky z Prahy do tohoto velkoměsta totiž můžete pořídit za skvělou cenu 6 690 Kč. Cestou vás čeká jeden přestup v portugalském Lisabonu a vybírat můžete hned z několika termínů od ledna do konce března 2022. Před cestou se určitě inspirujte v našem průvodci New Yorkem, ve kterém se dozvíte, jaká místa během vašeho pobytu navštívit. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, ale i tak byste rádi New York navštívili, zájezdy od cestovních kanceláří najdete na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU: Před odletem určitě pozorně sledujte aktuální informace na stránkách Ministerstva zahraničních věcí, kde se dozvíte vše potřebné. Podmínky se často mění a nelze předvídat, jaká bude situace v době vaší cesty. Aktuálně pro cesty USA platí tyto podmínky: Před odletem do USA musí všichni cestující mít spolu s potvrzením o očkování i negativní test, který nebude starší déle než jeden den. Test je rovněž potřeba k přestupu v Lisabonu.

<

TIP:Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vástento podrobný návod >>

Před odletem nezapomeňte uzavřít cestovní pojištění. Přehledné online srovnání naleznete na tomto odkazu >>.Před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat veškeré náklady na cestu, a to včetně letištních transferů, ubytování a stravy. Nezapomeňte, že pro vstup do USA je nutné vyřídit si vízum ESTA, což můžete učinit online zde.

Ubytování můžete vyhledat a rezervovat přes Booking, ale pokud upřednostňujete ubytování v soukromí, hledejte na stránkách Airbnb.

Letenky na trase Praha – New York – Praha s mezipřistáním v Lisabonu za 6 690 Kč v termínech od ledna do března 2022 rezervujte skrze stránky ověřeného českého prodejce.