Pakliže plánujete na příští rok dovolenou v USA a počátek trasy máte na východním pobřeží, určitě byste měli věnovat pozornost aktuální nabídce společnosti Singapore Airlines, u níž nyní zakoupíte zpáteční letenku z Prahy do New Yorku včetně odbaveného zavazadla za skvělých 9990 Kč! Lety jsou operovány společností Lufthansa, přestup je v německém Frankfurtu. Termíny jsou dostupné od března do září příštího roku, místa však budou rychle mizet, proto s nákupem letenek určitě neváhejte. Jestliže nevíte, co a jak v New Yorku, přečtěte si našeho přehledného průvodce zdarma. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy do New Yorku s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: V případě, že nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Před cestou do USA si budete muset vyřídit cestovní vízum ESTA. Učinit tak můžete i online přímo zde >>

 

K ceně letenek určitě nezapomeňte připočítat i všechny zbylé náklady na cestu, jako například letištní transfery, stravování, ubytování či pojištění, na které byste v žádném případě neměli zapomenout. Přehledné online srovnání cestovního pojištění naleznete zde. Spojené státy nejsou nejlevnější destinací, a proto je potřeba se všemi potřebnými investicemi počítat.

 

Ubytování můžete vyřešit klasicky přes Booking. Velmi doporučujeme ubytování na Manhattanu, ceny jsou o něco vyšší, dobrou dostupností však ušetříte za hromadnou dopravu, a díky úchvatným scenériím si odnesete nezapomenutelný zážitek. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Slevu až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde
100 Kč zdarma na jízdné v Uber - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód m97mxb88ue
100 Kč zdarma na jízdné v Liftago Taxi - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód JIRI8795

 

Letenky Praha – New York – Praha můžete zarezervovat v tomto kalendáři termínů >>

 

Kalendář termínů
New York z Prahy včetně odbaveného zavazadla za 9990 Kč! (letenky tam a zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!