Je vaším dávným snem návštěva „města, které nikdy nespí“? Nyní se naskytla šance za velmi dobrou cenu. Zpáteční letenky u aerolinky United Airlines nyní zakoupíte za 6 990 Kč. Odlétat budete z Berlína, celou cestu absolvujete bez jediného přestupu. V ceně letenek jsou zahrnutá dvě příruční zavazadla. Termíny jsou dostupné od května až do října, o letních prázdninách jich je ale minimum. Pokud byste chtěli odlétat už v dubnu, také je tu ta možnost, letenky vás pak vyjdou na 7 390 Kč. Našeho podrobného průvodce New Yorkem s celou řadou užitečných rad si můžete přečíst zdarma zde. Toto je tip na individuální cestování, zájezdy do USA přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod s celou řadou rad >>.

 

Před odletem nezapomeňte uzavřít cestovní pojištění. Zdravotní péče je v Americe velice drahá, bez pojištění by vás případné lékařské ošetření vyšlo na nepříjemně vysokou sumu. Přehledné online srovnání dostupných možností proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z velmi dobře dostupného Berlína Tegel (Německo). Pro dopravu můžete využít autobusy RegioJet či Flixbus, jeden spoj Flixbusu zajíždí přímo na letiště. Ostatní vás dopraví do centra, odkud se na letiště už snadno přesunete pomocí místní MHD.

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat veškeré náklady na dovolenou. Myslete na to, že NY nepatří mezi nejlevnější místa, vyšší výdaje budete mít za ubytování, stravování i dopravu. Nezapomeňte, že pro vstup do USA je nutné vyřídit si vízum ESTA, což můžete učinit online zde.

 

Ubytování řešte buď klasicky přes Booking, nebo využijte tuto naši slevu na první ubytování zakoupené přes AirBnb. Největší zážitek je bydlet přímo na slavném Manhattanu, také je to ale finančně náročnější. V každém případě si vždy pohlídejte dostupnost na metro.

 

 

Letenky Berlín–New York–Berlín za 6 990 Kč na květen až říjen rezervujte zde v kalendáři termínů >>

 

Letenky Berlín–New York–Berlín za 7 390 Kč na duben rezervujte zde v kalendáři termínů >>

 

Letenky do NY, květen až říjen 2020
New York z Berlína za 6990 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!