Za skvělou cenu se můžete podívat do „města, které nikdy nespí“! Stačí využít nabídku aerolinky Finnair, která vás na poznávačku New Yorku vezme už za 6 490 Kč. Odlétat budete z dobře dostupného berlínského letiště Tegel, vybírat můžete z řady termínů od února do dubna. V ceně letenek je zahrnuté příruční zavazadlo. Našeho podrobného průvodce New Yorkem s celou řadou užitečných rad si pak můžete přečíst zdarma zde. Toto je tip na individuální cestování, zájezdy přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Před odletem za oceán nezapomeňte uzavřít cestovní pojištění. Zdravotní péče je v Americe velice drahá, bez pojištění by váspřípadné lékařské ošetření vyšlo na nepříjemně vysokou sumu. Přehledné online srovnání dostupných možností proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z velmi dobře dostupného Berlína Tegel (Německo). Pro dopravu můžete využít autobusy RegioJet či Flixbus, jeden spoj Flixbusu zajíždí přímo na letiště. Ostatní vás dopraví do centra, odkud se na letiště už snadno přesunete pomocí místní MHD, ve které se dá dobře orientovat.

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat veškeré náklady na dovolenou. Myslete na to, že New York nepatří mezi ty nejlevnější místa, s vyššími výdaji za ubytování, stravování a další je třeba počítat předem. Nezapomeňte, že pro vstup do USA je nutné vyřídit si vízum ESTA, což můžete učinit online zde.

 

Ubytování řešte buď klasicky přes Booking, nebo využijte tuto naši slevu na vaše první ubytování zakoupené přes AirBnb. Největší zážitek je bydlet přímo na slavném Manhattanu, také je to ale finančně náročnější.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Berlín–New York–Berlín za 6 490 Kč rezervujte zde v kalendáři termínů >>

 

New York akční letenky z Berlína 2020 únor až duben
Letenky z Berlína do NY
New York z Berlína za 6490 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!