Vždy jste se chtěli podívat do „města, které nikdy nespí“ – New Yorku? Ten sen si za skvělou cenu můžete splnit právě teď! Aktuálně se totiž objevily akční letenky do USA s odletem z Vídně. Vybírat přitom můžete z mnoha termínů od listopadu 2019 až do března příštího roku. Nezapomeňte, že pro vstup do USA je potřeba vyřídit si vízum ESTA za 14 dolarů, což můžete učinit online zde. Našeho podrobného průvodce New Yorkem pak naleznete zde, je pro vás připraven zdarma. Zájezdy do New Yorku přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud zatím nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Rozhodně nezapomeňte uzavřít cestovní pojištění, zdravotní péče je v Americe velice drahá. Přehledné online srovnání cestovních pojištění naleznete zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, až na letiště se pohodlně dostanete autobusy Regiojet či Flixbus.

 

Nezapomeňte si před cestou alespoň orientačně spočítat veškeré náklady – dopravu na/z letiště, ubytování v New Yorku, dopravu na místě i stravu. New York (a USA obecně) nepatří mezi levné destinace, je třeba s tím počítat už při nákupu letenek.

 

Ubytování řešte buď klasicky přes Booking, nebo využijte naši slevu 725 Kč na vaše první ubytování rezervované přes web AirBnb. Nejdražší, ale taky nejlepší je podle nás bydlet přímo na Manhattanu. Nebudete nuceni trávit spoustu času v metru a odnesete si zážitek na celý život.

 

 

Letenky Vídeň–New York–Vídeň za 6 390 Kč rezervujte zde v kalendáři termínů >>.

 

Přílet je na letiště Newark, které leží zhruba 25 km daleko od Manhattanu. Do New Yorku se odtud snadno dopravíte vlakem či autobusem.

 

Letenky USA (New York)
Letenky USA (New York)
New York z Vídně za 6390 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!