K levné návštěvě New Yorku můžete využít akční letenky z Vídně a to v celou řadu termínů. Další výhodou je pak skutečnost, že se v obou směrech jedná o přímé lety bez nutnosti přestupování. Nezapomeňte, že pro vstup do USA je třeba vybavit si online vízum ESTA za 14 dolarů, což můžete učinit zde. Průvodce New Yorkem naleznete zde. Zájezdy do New Yorku přes cestovní kanceláře, pak naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Na cestu doporučuji uzavřít cestovní pojištění, online srovnání naleznete zde >>.

 

Nezapomeňte si před cestou spočítat všechny náklady, zejména za ubytování, dopravu na místě a stravu. New York a USA obecně nepatří mezi levné destinace a je třeba s tím počítat už při nákupu letenek.

 

Ubytování řešte buď klasicky přes Booking, nebo využijte naší slevu 725 Kč na první ubytování dražší jak 2000 Kč a ubytujte se přes AirBnb (také jsme to tak řešili). Doporučil bych vám bydlet přímo na Manhattanu, je to dražší, ale zážitek je z toho na celý život :). Krom toho ušetříte hodně času stráveného dopravou.

 

Pokud si nainstalujete aplikaci Lyft (ke stažení na Android i iTunes), můžete pomocí kódu JIRI583850 získat 20 dolarů na vaši první jízdu (já teoreticky získám také nějaký bonus na další jízdu, ale ani nemám jak to využít ? ). Stačí zadat odkud a kam chcete a vyjede vám cena – pak si snadno spočítáte, zda se vám vyplatí Uber, Lyft, nebo městská doprava. Berte ale v úvahu i čas/energii, nemá moc smysl ušetřit třeba 2 dolary a strávit o hodinu více jízdou a přestupováním. Na to je NY příliš zajímavý.

 

 

Letenky Vídeň – New York – Vídeň za 8490Kč přímým letem můžete zarezervovat zde << Kalendář termínů >>

 

 

Letenky z Vídně do New Yorku přímým letem
Letenky z Vídně do New Yorku přímým letem

 

 

New York z Vídně přímým letem za 8490Kč! (letenky tam i zpět, mnoho termínů)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!