Chcete se podívat do „města, které nikdy nespí“? Aktuálně máte možnost využít akčních letenek z Prahy a do New Yorku se dopravit za velmi dobrých 7 990 Kč. Vybírat navíc můžete z řady termínů od listopadu 2019 až do března příštího roku. Nezapomeňte, že pro vstup do USA je nutné vyřídit si vízum ESTA, což můžete učinit online zde. Našeho podrobného průvodce New Yorkem si pak můžete přečíst zdarma zde. Toto je tip na individuální cestování, zájezdy přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

 

Tip: Pokud zatím nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Před odletem za oceán rozhodně nezapomeňte uzavřít cestovní pojištění, zdravotní péče je v Americe velice drahá. Přehledné online srovnání cestovních pojištění proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy, před nákupem letenek si i přesto nezapomeňte alespoň orientačně spočítat veškeré náklady na dovolenou. Myslete tedy i dopravu na/z letiště, ubytování v New Yorku, dopravu na místě a stravu. New York nepatří mezi ty nejlevnější místa, je třeba s tím počítat už při nákupu letenek.

 

Ubytování řešte buď klasicky přes Booking, nebo využijte naši slevu na vaše první ubytování zakoupené přes web AirBnb. Nejdražší, ale taky nejlepší je bydlet přímo na Manhattanu. Nebudete nuceni strávit spoustu času v metru a navíc si odnesete zážitek na celý život.

 

 

Letenky Praha–New York–Praha za 7 990 Kč rezervujte zde v kalendáři termínů >>

 

Letenky New York
Letenky New York
New York z Prahy za 7990 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!