Toužíte v příštím roce vyrazit za oceán? Potom by vás mohla zaujmout nabídka na levné letenky z Vídně. Vyrazit můžete hned z kraje roku a to do destinací jako je New York, nebo San Francisco. Ceny začínají na 8 390 Kč za zpáteční let a na výběr je zatím spousta termínů. Před cestou se můžete inspirovat v našem online průvodci New Yorkem. Pokud byste rádi New York nebo San Francisco navštívili, ale dáváte přednost organizovaným cestám, zájezdy s CK najdete na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU: Podmínky pro vycestování do zahraničí se neustále mění, proto můžeme jen těžko odhadovat, jaká pravidla budou aktuálně v platnosti v termínu vašeho pobytu. Rozhodně před odletem doporučujeme sledovat aktuální informace na stránkách Ministerstva zahraničních věcí, kde se dozvíte vše potřebné. Aktuálně pro cesty USA platí tyto podmínky: Před odletem do USA musí všichni cestující mít kromě potvrzení o očkování i negativní test, který nebude starší déle než jeden den. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním,  ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Před odletem nezapomeňte uzavřít cestovní pojištění. Přehledné online srovnání  naleznete na tomto odkazu >>. Před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat veškeré náklady na dovolenou. New York ani San Francisco nepatří mezi nejlevnější destinace, vyšší výdaje budete mít za ubytování, stravování i dopravu. Nezapomeňte, že pro vstup do USA je nutné vyřídit si vízum ESTA, což můžete učinit online zde.

Ubytování můžete vyhledat a rezervovat přes Booking, ale pokud upřednostňujete ubytování v soukromí, hledejte na stránkách Airbnb. 

Přímé letenky na trase Vídeň – New York – Vídeň za 8 390 Kč v termínech od ledna do března 2022 rezervujte  v kalendáři termínů na stránkách ověřeného českého prodejce. 

Přímé letenky na trase Vídeň – San Francisco – Vídeň za 8 690 Kč v termínech od února do března 2022 rezervujte  v kalendáři termínů na stránkách ověřeného českého prodejce. 

 

New York či San Francisco z Vídně od 8390 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!