Rádi byste v tomto roce navštívili USA a spíše než extrémně nízkou cenu letenek uvítáte pohodlí při letu? Vydejte se na cestu z jednou z TOP aerolinek, která je podle mnohých žebříčků a zkušeností cestovatelů tou vůbec nejlepší na světě. Se Singapure Airlines budete odlétat z Prahy, vaším cílem se může stát New York nebo Los Angeles. Ceny zpátečních letenek začínají na 9 490 Kč, liší se v závislosti na termínu. Částka zahrnuje příruční zavazadlo a dva velké odbavené kufry. V případě letu do NY obvykle absolvujete krátký přestup ve Frankfurtu, cesta tak nebude nepříjemně zdlouhavá. V případě letu do LA přestoupíte ve Frankfurtu a poté ještě v New Yorku. Našeho podrobného průvodce New Yorkem si můžete přečíst zdarma zde. Toto je tip na individuální cestování, zájezdy přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte žádné zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod s celou řadou rad>>.

 

Před odletem za oceán nezapomeňte uzavřít kvalitní cestovní pojištění. Zdravotní péče je v Americe velice drahá, každé ošetření bez pojištění by vás proto vyšlo na opravdu vysokou sumu. Přehledné online srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy, i přesto před nákupem letenek nezapomeňte (alespoň orientačně) spočítat náklady na celou dovolenou. New York ani Los Angeles nepatří mezi ta nejlevnější místa, je třeba s tím počítat už při nákupu letenek. Nezapomeňte, že pro vstup do USA je nutné vyřídit si ESTA, což můžete učinit online zde.

 

Ubytování řešte buď klasicky přes Booking, nebo využijte tuto naši slevu na první ubytování zakoupené přes stránku AirBnb. V případě NY je nejdražší, ale taky nezapomenutelné bydlet přímo na Manhattanu. To samé platí o Beverly Hills a Hollywodu v LA. Pokud to chcete pojmout low cost, ubytování hledejte v okrajových čtvrtích. Pozornost ale věnujte hromadné dopravě a dostupnosti do centra.

 

 

Letenky Praha–New York–Praha za 9 490 Kč v několika termínech od konce srpna do října rezervujte zde v kalendáři termínů >>

 

Letenky Praha–New York–Praha za 9 990 Kč v mnoha termínech od srpna do října rezervujte zde v kalendáři termínů >>

 

Letenky Praha–New York–Praha za 10 990 Kč v mnoha termínech od května do října rezervujte zde v kalendáři termínů >>

 

Letenky Praha–Los Angeles–Praha za 11 590 Kč v mnoha termínech od dubna do října rezervujte zde v kalendáři termínů >>

 

Letenky do New Yorku od 9 490 Kč se Singapore Airlines
New York či Los Angeles s TOP aerolinkou z Prahy od 9490 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!