Láká vás Amerika? Díky akčním letenkám se nyní za velmi dobrou cenu můžete podívat do „města, které nikdy nespí“, tedy do New Yorku, anebo do „města andělů“, tedy do Los Angeles. Ať už se vaším cílem stane nejlidnatější město USA se slavnou čtvrtí Manhattan, nebo sídlo filmového průmyslu a hvězd, odlétat budete z Prahy a za letenky zaplatíte 7 990 Kč včetně všech poplatků a příručních zavazadel. Dostupná je aktuálně ještě celá řada termínů. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do USA přes cestovní kanceláře pak najdete zde.

 

 

Tip: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Před cestou rozhodně nezapomeňte uzavřít cestovní pojištění. Zdravotní péče je v Americe velice drahá a každé ošetření bez cestovního pojištění by tak vaše peněženka krutě pocítila. Přehledné online srovnání cestovních pojištění proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy, přesto si před nákupem čehokoliv orientačně spočítejte veškeré náklady – dopravu z/na letiště, ubytování v New Yorku/Los Angeles, dopravu na místě a stravu. USA obecně nepatří mezi levné destinace, je třeba s tím počítat už při nákupu letenek. Výrazně ušetřit můžete například nákupy ve Walmarktu. Nezapomeňte také, že pro vstup do USA je třeba vyřídit si vízum ESTA, což můžete učinit zde.

 

Ubytování řešte buď klasicky přes Booking, nebo využijte naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes AirBnb. V případě Los Angeles ubytování hledejte v některé z okrajových čtvrtí města, můžete tak ušetřit. Jestli si to naopak chcete pořádně užít i za cenu vysokých nákladů za ubytování, vyberte si hotel v Beverly Hills či v Hollywoodu. Co se New Yorku týče, nejdražší, ale taky nejlepší je bydlet přímo na Manhattanu.

 

 

Letenky Praha–Los Angeles–Praha rezervujte zde v kalendáři termínů >>. K dispozici jsou termíny od listopadu až do května 2020. 

 

Letenky Praha–New York–Praha rezervujte zde v kalendáři termínů >>. K dispozici jsou termíny od listopadu až do března 2020. 

 

Letenky Los Angeles
Letenky Los Angeles
Letenky New York
Letenky New York

New York či Los Angeles z Prahy za 7990 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!