Levných letenek letecké společnosti Ryanair můžete využít k levnému výletu do Paříže a to i na víkend pátek – neděle. Na cestu se vám může hodit náš “Průvodce Paříží“, jehož zakoupením podpoříte i vznik dalších průvodců. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Paříže přes cestovní kancelář naleznete zde.V případě zájmu si pospěšte, zbývá posledních 5 letenek.

 

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před nákupem si nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně dopravy z/na letiště (zpáteční jídzenka stojí 29€), dopravu po Paříži a ubytování. S jídlem se dá při nákupu v supermarketech dostat na podobnou částku, jako v ČR (něco je dražší, něco levnější, ale vybrat se dá). Jídlo v restauracích je dražší, ale piknik s francouzkým vínem a sýry pod Eiffelovkou, nebo u baziliky Sacre Coeur, vám stejně přinese za pár Euro nesrovnatelně lepší zážitek ;).

 

Ubytování můžete řešit klasicky přes Booking. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Paříž – Praha zarezervujte přímo na webu Ryanair.com. Já pro názornost zvolil datum 7. – 9. prosince. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web.

 

Letenky z Prahy do Paříže
Letenky z Prahy do Paříže
Pro nejrychlejší. Víkend v Paříži z Prahy za 1162Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!