Levných letenek z Prahy do Edinburghu můžete využít k prodlouženému víkendu ve Skotsku. Odlet je v sobotu a návrat v úterý, což vám dá dostatek času nejen na prohlídku krásného Edinburghu, ale i na výlet např. k jezeru Loch Ness. V případě zájmu si s nákupem pospěšte, za nejnižší cenu zbývají poslední 3 letenky. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Skotska přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Před nákupem čehokoliv si dobře propočtěte všechny náklady. Skotsko není levnou destinací a letenky tak budou představovat jenom část nákladů. Ideální je jet ve 4 lidech, rozloží se tak náklady na auto a ušetříte i za ubytování (pokoje pro 4 lidi bývají při přepočtu na osobu levnější).

 

Nezapomente také na to, že se zde jezdí vlevo a je tak možná lepší zvolit automatické řazení. Auto si můžete půjčit přes RentalCars.

 

Ušetřit můžete využitím slevy 725Kč na první ubytování dražší než 1500Kč (to nebude problém ? ), které může využít každý ve skupině. Také jsme toho využívali, dostanete se tak na rozumnější částky. Jídlo kupujte ve velkých supermarketech, kde jsou ceny přiměřené a dá se při vhodném výběru najíst za podobné částky, jako v ČR. Využít ale můžete i klasicky Booking.

 

 

Letenky Praha – Edinburgh – Praha zakupujte přímo na webu Ryanair.com v termínu 27. – 30. dubna. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Pro nejrychlejší: Skotsko (Edinburgh) z Prahy na prodloužený víkend za 1180 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!